• חדש
מארז נרתיק קליפ חגורה אלקטרוני לחשמל מוטו G7, מוטורולה מוטו G7 Supra /Moto G7 Optimo Maxx עם מגן מסך זכוכית מחוסמת, מגן מגן כבד.

מארז נרתיק קליפ חגורה אלקטרוני לחשמל מוטו G7, מוטורולה מוטו G7 Supra /Moto G7 Optimo Maxx עם מגן מסך זכוכית מחוסמת, מגן מגן כבד.

ILS 1.67

תוכנן במיוחד עבור Moto G7 Power (גרסת ארה"ב בלבד) / Moto G7 Supra / Moto G7 Optimo Maxx [בלבד]. (לא מתאימים גרסה בינלאומית ו- Moto G7/G7 Plus או Moto G7 Play). שלח לנו דוא"ל תחילה אם יש בעיות. [חומר] פנים TPU סופג זעזועים + כיסוי חיצוני פוליקרבונט כבד. [פונקציה] עמדות קיק-פנים מובנות לצפייה במדיה קלה + קליפ סיבוב וקליפ וחגורה של 360 מעלות מתפקדים גם כ- Kickstand לצפייה בחינם ביד. [הגנה] זעזועים סופגים מקרה חובה כבד המגן מפני טיפות ורירית רכה מגן על מסך המסך בזמן הנרתיק. תפס קליפ חגורה מחוזק מתכת ומשטח מחוספס לגישה לאחיזה קלה. תוכנן במיוחד עבור Moto G7 Power (גרסת ארה"ב בלבד) / Moto G7 Supra / Moto G7 Optimo Maxx [בלבד]. (לא מתאימים גרסה בינלאומית ו- Moto G7/G7 Plus או Moto G7 Play). שלח לנו דוא"ל תחילה אם יש בעיות. [חומר] פנים TPU סופג זעזועים + כיסוי חיצוני פוליקרבונט כבד. [פונקציה] עמדות קיק-פנים מובנות לצפייה במדיה קלה + קליפ סיבוב וקליפ וחגורה של 360 מעלות מתפקדים גם כ- Kickstand לצפייה בחינם ביד. [הגנה] זעזועים סופגים מקרה חובה כבד המגן מפני טיפות ורירית רכה מגן על מסך המסך בזמן הנרתיק. תפס קליפ חגורה מחוזק מתכת ומשטח מחוספס לגישה לאחיזה קלה. תוכנן במיוחד עבור Moto G7 Power (גרסת ארה"ב בלבד) / Moto G7 Supra / Moto G7 Optimo Maxx [בלבד]. (לא מתאימים גרסה בינלאומית ו- Moto G7/G7 Plus או Moto G7 Play). שלח לנו דוא"ל תחילה אם יש בעיות.

מאפיינים

קונים גם בוחרים