• חדש
UK-YEPSOFT WATCH SMART WATCH, Fitness Watch עם Tracker Sleep, Sports Fitness Tracker Watch Pedomter

UK-YEPSOFT WATCH SMART WATCH, Fitness Watch עם Tracker Sleep, Sports Fitness Tracker Watch Pedomter

ILS 46.40

(הערה : השעון החכם אינו מונע מים חמים ומי ים. 【IP67 אטום למים】 עם הטכנולוגיה של IP67 אטום למים, השעון החכם לא ייפגע גם אם תשטוף את הידיים, תתרחץ ושחה תוך כדי ללבוש את שעון הכושר. הודעות חשובות לא יוחמצו, תזכורות מוצגות על המסך במעלית מפרק כף היד שלך. אל תלבש את השעון חזק מדי או למשך זמן רב מדי כדי למנוע עור שורש כף היד לא נוח. שרת מים בשורה *240 כפתור רזולוציה : יחיד מגע מגע : פולימר נטען, סוללת ליתיום 180 ממוטור : רטט מובנה תזכורת אטום-מים דירוג : IP67 זמן זמן : 5 ימים, חילוף 7-12 ימי פס : TPU חומר Application מצב : פעולת תוכנת אפליקציה מצב תצוגה מצב מצב : מצב מגע מלא : תאריך תצוגה (12/24 שעות, שעון)/מעקב בריאותי, מד צעדים/תזכורת טלפון (שם, מזהה, מספר)/תזכורת הודעה/תזכורת בישיבה/שעון מעורר/מצלמה מרוחקת/תזכורת אבודה/תזכורת מי שתייה/שפר את מסך הבהיר של שורש כף היד/ שיתוף מידע בריאותי/עצות עצור Watch Warm : אל תשתמש בו במים מעל 38 מעלות צלזיוס, כמו מקלחות, סאונות וכו '. (הערה : השעון החכם אינו מונע מים חמים ומי ים. לענות על הצרכים היומיומיים שלך. חיישן השעון הוא אטום בסרט מגן, כדי למנוע נזק לו במהלך ההובלה. החיים שלך יהיו קלים וחכמים. 【פונקציה מרובה】 השעונים החכמים שלנו כלול פונקציות מעשיות יותר, גשש פעילות (מד צעדים, קלוריות, מרחק), מצבי ספורט, התראות שיחות, הודעות SMS ואפליקציות, בקר מוסיקה ומצלמה, תזכורות ישיבה, שעון מעורר, שעון עצר, מזג אוויר, מצא את הטלפון שלך. 【IP67 אטום למים】 עם הטכנולוגיה של IP67 אטום למים, השעון החכם לא ייפגע גם אם תשטוף את הידיים, תתרחץ ושחה תוך כדי ללבוש את שעון הכושר.3 אינץ 'מסך מגע מלא】 שעון כושר עם תצוגת מסך מגע בצבע LCD בגודל 1. לענות על הצרכים היומיומיים שלך. אתה יכול גם להגדיר אזעקה כדי להעיר אותך ברכות כל יום.3 אינץ ניתן לבחור בפנים באפליקציה. המשתמש יכול לבחור את תמונת הפנים של החיוג, למקם את תצוגת השעון ואת הסגנון. זה לא אומר שזה שימש, אנא הבין. 【פונקציה מרובה】 השעונים החכמים שלנו כלול פונקציות מעשיות יותר, גשש פעילות (מד צעדים, קלוריות, מרחק), מצבי ספורט, התראות שיחות, הודעות SMS ואפליקציות, בקר מוסיקה ומצלמה, תזכורות ישיבה, שעון מעורר, שעון עצר, מזג אוויר, מצא את הטלפון שלך.3 אינץ 'מסך מגע מלא】 שעון כושר עם תצוגת מסך מגע בצבע LCD בגודל 1. 【גשש שינה ואזעקה שעון】 להקה חכמה יכולה לתעד את דפוסי השינה העמוקים, הקלים והערים שלך, ולעקוב אחר מצב איכות השינה שלך כדי לקבל הבנה טובה יותר של בריאותך ולבצע התאמה סבירה באורח החיים שלך. אתה יכול גם להגדיר אזעקה כדי להעיר אותך ברכות כל יום.

מאפיינים

Display:
1.3 OLED 240*240 resolution
Touch button:
single touch
Battery:
polymer rechargeable, lithium battery 180 mA
Motor:
built-in vibration reminder
Waterproof rating:
IP67
Use time:
5 days, spare 7-12 days
Wristband:
TPU material
Application mode:
APP software operation view mode
Operation mode:
full touch
Features:
Date display (12/24-hour, clock)/health tracking, pedometer/phone reminder (name, ID, number)/message reminder/sedentary reminder/alarm clock/remote camera/lost reminder/drinking water reminder/ Improve wrist bright screen/health information sharing/stopwatch:
Warm tips:
Do not use it in water above 38 ° C, such as showers, saunas, etc.:
Please don't wear the watch too tight or for too long time to prevent from wrist skin uncomfortable.:
The watch sensor is sealed with a protective film, to prevent it from damage during transportation. That does not means it has been used, please understand. :

קונים גם בוחרים