• חדש
הכבלים הטובים ביותר בעולם 10 רגל-כבל מכשיר בס גיטרה בהתאמה אישית באמצעות מחברי מוגאמי 2524 חוטים ונויטריק נ. פ. 2 ו-נ. פ. 2 אינץ ' ס.

הכבלים הטובים ביותר בעולם 10 רגל-כבל מכשיר בס גיטרה בהתאמה אישית באמצעות מחברי מוגאמי 2524 חוטים ונויטריק נ. פ. 2 ו-נ. פ. 2 אינץ ' ס.

ILS 27.95

המותג של מחבר השתמשנו עבור הרכבה זו כבל מותאם אישית : נייטריק נ. אנו תמיד מייצרים מכלולי כבלים בהתאמה אישית ברמה עולמית באמצעות רבים ממותגי הכבלים והמחברים המובילים, אם אינך מצליח למצוא את אורך וסוג הכבל שאתה מחפש, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנו נשתדל להרכיב את הכבל הנדרש עבורך. מכלול כבלים זה מיוצר באמצעות מחברי חוט מוגמי 2524 ומחברי נייטריק נפ2רקס ונפ2יקס. מותג החוטים שהשתמשנו בהרכבת כבלים מותאמת אישית זו : מוגאמי, אחד ממותגי הכבלים המקצוענים המבוקשים ביותר, המועדף על ידי אולפני הקלטות גדולים ומהנדסי סאונד מובילים ברחבי העולם.זה הוא מותאם אישית נבנה כבל הרכבה, שנעשה על ידי עולמות הטוב ביותר כבלים (ווב-בי-סי). המותג של מחבר השתמשנו עבור הרכבה זו כבל מותאם אישית : נייטריק נ. שירתנו מיליוני לקוחות עם מכלולים איכותיים במשך שנים רבות-מכירה זו מיועדת לכבל באורך 10 רגל בהתאמה אישית. אלה הם כבלים בהתאמה אישית התאספו באהבה על ידי עולמות הכבלים הטובים ביותר, אנו מציעים את המערך הגדול ביותר של כבלים מותאמים אישית בשוק, אנו נושאים את כל הכבלים העיקריים המותגים מחבר.35 מ מ) בזווית ישרה ומחברי נייטריק נפ2קססי אינץ ' (6. אלה הם כבלים בהתאמה אישית התאספו באהבה על ידי עולמות הכבלים הטובים ביותר, אנו מציעים את המערך הגדול ביותר של כבלים מותאמים אישית בשוק, אנו נושאים את כל הכבלים העיקריים המותגים מחבר. זה הוא מותאם אישית נבנה כבל הרכבה, שנעשה על ידי עולמות הטוב ביותר כבלים (ווב-בי-סי). אנו תמיד מייצרים מכלולי כבלים בהתאמה אישית ברמה עולמית באמצעות רבים ממותגי הכבלים והמחברים המובילים, אם אינך מצליח למצוא את אורך וסוג הכבל שאתה מחפש, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנו נשתדל להרכיב את הכבל הנדרש עבורך.35 מ מ) ישר. כל הכבלים העידו שלנו הם מולחמים באופן מקצועי באמצעות עולמות הטוב ביותר כבלי קניינית 4% כסף הלחמה תערובת & חנקן בסיוע הלחמה תהליך ייחודי לנו, עולה על תקני תעשייה, משפר את שלמות של מפרקי הלחמה על שיטות מסורתיות. ליכטנשטיין, המותג המוביל בעולם עבור מחברים אודיו מקצועי. כל הכבלים העידו שלנו הם מולחמים באופן מקצועי באמצעות עולמות הטוב ביותר כבלי קניינית 4% כסף הלחמה תערובת & חנקן בסיוע הלחמה תהליך ייחודי לנו, עולה על תקני תעשייה, משפר את שלמות של מפרקי הלחמה על שיטות מסורתיות. ספורט רזה מעטפת & בדיוק במכונה מקשה אחת טיפ. אנו תמיד מייצרים מכלולי כבלים בהתאמה אישית ברמה עולמית באמצעות רבים ממותגי הכבלים והמחברים המובילים, אם אינך מצליח למצוא את אורך וסוג הכבל שאתה מחפש, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנו נשתדל להרכיב את הכבל הנדרש עבורך. כל כבלי מוגאמי מיוצרים בנגאנו – יפן תוך שימוש בחומרים הטובים ביותר ובמומחיות הטכנולוגית של עשרות שנים של מחקר ופיתוח. ליכטנשטיין, המותג המוביל בעולם עבור מחברים אודיו מקצועי.

מאפיינים

קונים גם בוחרים