• חדש
ACCL 2M LC/UPC-LC/APC SingleMode דופלקס של כבל תיקון סיבים אופטיים, 1 חבילה

ACCL 2M LC/UPC-LC/APC SingleMode דופלקס של כבל תיקון סיבים אופטיים, 1 חבילה

ILS 10.61

פריט זה הוא מהמותג שלנו '' Accl '' אנו מציעים לך 2 M LC/UPC-LC/APC Single Mode Duplex ofnr כבל תיקון סיבים אופטיים. חבילה של 1. משקל 0.09 קילוגרם. פריט זה הוא מהמותג שלנו '' Accl '' אנו מציעים לך 2 M LC/UPC-LC/APC Single Mode Duplex ofnr כבל תיקון סיבים אופטיים. חבילה של 1. משקל 0.09 קילוגרם. ACCL 2 M LC/UPC-LC/APC Single Mode דופלקס של כבל תיקון סיבים אופטיים, חבילה אחת.

מאפיינים

קונים גם בוחרים