• חדש
אביזרי שולחן משרדי משרדי משרדי אביזרי שולחן שיש אביזרים מעמד מהדק, מהדק סטנדרטי עם סיכות סיכות נייר שיש שיש מודפס מוזהב.

אביזרי שולחן משרדי משרדי משרדי אביזרי שולחן שיש אביזרים מעמד מהדק, מהדק סטנדרטי עם סיכות סיכות נייר שיש שיש מודפס מוזהב.

ILS 0.67

מהדק רב-פונקציות- מיוצר עם חומרים מעולים, מעשיים ועמידים לשימוש לטווח ארוך. מהדק משרדי נייד- פשוט בעיצוב, אך מעשי מאוד בשימוש, מה שמביא לך נוחות רבה. מהדק שולחן נוח- מהדק זה מתאים לבית, למשרד, ללמוד, בבית הספר. נייר מכתבים מעשי מאוד. מהדקים משרדיים מקצועיים- המהדק קל לשימוש, גודל מתאים, קל לנשיאה. אחד הפריטים החיוניים לבית הספר, הבית, המשרד וכו '. מהדק חינם של ריבה- מהדק עמיד ויציב עוזר לך לבצע את העבודה במהירות, גם קישוט שולחן עבודה נהדר. מהדק רב-פונקציות- מיוצר עם חומרים מעולים, מעשיים ועמידים לשימוש לטווח ארוך. מהדק משרדי נייד- פשוט בעיצוב, אך מעשי מאוד בשימוש, מה שמביא לך נוחות רבה. מהדק שולחן נוח- מהדק זה מתאים לבית, למשרד, ללמוד, בבית הספר. נייר מכתבים מעשי מאוד. מהדקים משרדיים מקצועיים- המהדק קל לשימוש, גודל מתאים, קל לנשיאה. אחד הפריטים החיוניים לבית הספר, הבית, המשרד וכו '. מהדק חינם של ריבה- מהדק עמיד ויציב עוזר לך לבצע את העבודה במהירות, גם קישוט שולחן עבודה נהדר. רשימת חבילות 1 x מאפייני הידוק - מהדק זה נוח לאחסון ולשאת, כדי לעזור לך להדק במהירות. - המוצר מיוצר להפליא והצבע לא קל לקלף. - גודל : 12.50x6.50x2.50 ס"מ/ 4.91x2.55x0.98 אינץ ' - צבע : זהב - חומר : ABS פלסטיק ואלקטרופלט - מיוצר בחומרים מעולים, מעשיים ועמידים לשימוש ארוך טווח. - מהדק עמיד ויציב עוזר לך לבצע את העבודה במהירות, גם קישוט שולחן עבודה נהדר. - מהדק נייד זה נוח לשאת לכל מקום, המתאים לבית הספר, הבית, המשרד או הנסיעות. מידע על מוצרים רוצה שיהיה מהדק מעשי? אם כן, המהדק שלנו מוכן לך בזהירות. לכלי הידוק חובה לעובדי ספרות, בתי ספר ומשרדים. אתה יכול גם לתת את זה לעובדים ולחברי הכיתה שלך. מגיע לך שיהיה לך כזה.

מאפיינים

קונים גם בוחרים